Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Firmą handlową z dużym doświadczeniem w sprzedaży wysyłkowej.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama termometrów elektronicznych na podczerwień.

Nasz główny cel to wysoka jakość a co za tym idzie zadowolenie klienta. Staramy się dopasowywać do jego potrzeb oferując produkt najlepszej jakości i atrakcyjnej cenie.

Dokładamy wszelkich starań aby zakupy u nas były przyjemnością.

Firma Amar istnieje od 2010 r., prowadząc od początku działalność opartą na sprzedaży wysokojakościowych produktów dla dzieci. Głównym założeniem firmy jest zadowolenie klienta, poprzez dostosowanie asortymentu według jego potrzeb.

Każdy detal jest dla nas niezmiernie ważny, dlatego oferujemy wyłącznie produkty sprawdzone i to w dodatku w dobrej cenie

Idąc z duchem czasu, ciągle się rozwijając oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wprowadzamy na rynek tylko bezpieczne i innowacyjne produkty, które umożliwiają zaprezentowanie własnej działalności od jak najlepszej strony tak, aby stała się znana szerokiemu gronu odbiorców. W naszej ofercie posiadamy wyłącznie produkty dokładnie przetestowane, przyjazne nie tylko dzieciom, ale także i rodzicom czy personelowi medycznemu. Dzięki temu, nasza oferta cieszy się od lat dużym zainteresowaniem i zaufaniem klientów.

Produkty Misure są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami, które są wymogiem polskiego rynku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty !!!